warszawska mapa akademicka

Akademia finansów i biznesu vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula – to doświadczenie, prestiż, innowacyjny model kształcenia, orientacja na praktykę i wysoki poziom. Powstała w 1992 r. pod nazwą Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości. Aktualny status osiągnęła poprzez dynamiczny rozwój i połączenia z innymi niepublicznymi instytucjami szkolnictwa wyższego. W rankingu magazynu Perspektywy plasuje się na piątym miejscu wśród najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. Od lat jest liderem w umiędzynarodowieniu. 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula tworzy wraz ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) filary dynamicznie rosnącej Grupy Uczelni Vistula. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako jedna z niewielu w Polsce ma pełen zakres akredytacji ACCA, a specjalność „Zarządzanie projektami w organizacji” na kierunku Zarządzanie posiada akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). Vistula śledzi rozwój Big Data, sztucznej inteligencji i robotyki. Szczególne zainteresowanie kieruje w stronę Azji i Chin, w murach szkoły działa Klasa Konfucjańska

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) oferuje 10 kierunków studiów licencjackich, magisterskich i inżynierskich a także studia podyplomowe, doktorskie, programy MBA i Vistula Executive Education, czyli praktyczny wymiar edukacji dla menedżerów. Wszystkie kierunki są prowadzone również w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, niektóre w trybie online. 

Vistula to uczelnia, która stawia na innowacje. Jest jednym z pionierów i liderów w kształceniu online, co zaprocentowało zwłaszcza w czasach pandemii. Błyskawiczne i sprawne przestawienie się z zajęć w uczelni na nauczanie zdalne było możliwe, ponieważ Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze i już dużo wcześniej zainwestowała we własną platformę e-learningową. Ma opracowane standardy i procedury, by prowadzić przez Internet nie tylko wykłady, ćwiczenia czy seminaria, ale także egzaminy i obrony prac dyplomowych.

Vistula od sześciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia online, ma gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. W stałej ofercie ma następujące kierunki w trybie online po polsku:

Finanse i Rachunkowość – studia online I stopnia

Finanse i Rachunkowość – studia online II stopnia

Stosunki międzynarodowe – studia online I stopnia

Stosunki międzynarodowe – studia online II stopnia

Zarządzanie – studia online I stopnia

Zarządzanie – studia online II stopnia

Ekonomia – studia online I stopnia

Od października oferta obejmie także programy anglojęzyczne, a jeśli będzie taka potrzeba, również pozostałe kierunki studiów. Liczba studentów, którzy wybierają studia online w Vistuli stale rośnie. Doceniają, że mogą uczyć się, gdzie chcą i kiedy chcą, dopasowując naukę do pracy i życia osobistego. Dyplom mogą zdobyć z dowolnego miejsca na świecie.

Wydziały

kierunki studiów

kierunki studiów

kierunki studiów

kierunki studiów

Rekrutacja

Galeria

Kontakt

Akademia Finansów i Biznesu Vistula
ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300

fax. 22 45 72 303

e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl

Szczegółowy kontakt

Dodaj komentarz