Collegium Civitas

Collegium Civitas

Collegium Civitas to nowoczesna polska uczelnia, od ponad 20 lat kształcąca specjalistów z zakresu nauk politycznych i społecznych, zarządzania, marketingu i bezpieczeństwa. Znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej umiędzynarodowionych uczelni w Polsce oraz w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni niepublicznych w kraju.

Oferta edukacyjna Collegium Civitas obejmuje ponad 50 nowoczesnych specjalności z sześciu obszarów tematycznych: dziennikarstwo i nowe media, zarządzanie i marketing, stosunki międzynarodowe i dyplomacja, socjologia, kultura i sztuka, psychologia i coaching oraz bezpieczeństwo i analiza informacji. Collegium Civitas oferuje studia po polsku, po polsku i angielsku (tryb mieszany) lub wyłącznie po angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, I i II stopnia oraz w nowatorskiej formule studiów dualnych. Uczelnia ma uprawnienia do nadawania stopnia doktora w zakresie socjologii. Collegium Civitas umożliwia również zdobycie podwójnego dyplomu dzięki współpracy z Anglia Ruskin University, Suleyman Demirel University i West Virginia University.

Absolwenci Collegium Civitas doskonale radzą sobie na rynku pracy – absolwenci socjologii zarabiają najlepiej w Polsce, a kończący stosunki międzynarodowe znajdują się na 2. miejscu rankingu (badania MNiSW ELA 2019). Misją Collegium Civitas jest bowiem kształcenie na najwyższym poziomie przyszłych liderów życia publicznego w Polsce i poza jej granicami.

Collegium Civitas posiada również bogatą ofertę studiów podyplomowych, kursów przedmiotowych oraz wykładów otwartych. Dostępne są także zajęcia dla najmłodszych (Collegium Dziecięce), kursy i warsztaty dla licealistów (Collegium Wiedzy) oraz zajęcia dla seniorów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Idź do Uczelni
STUDIA PODYPLOMOWE

Informacje wkrótce.

[warszawska-mapa-akademicka]

COLLEGIUM CIVITAS
Pl. Defilad 1
00-901 Warszawa

Informacja telefoniczna 22 656 71 89

Biuro Rekrutacji
XII piętro, pokój 1210

godziny otwarcia:
Poniedziałek – 9:00 – 18:00
Wtorek – 9:00 – 18:00
Środa – 9:00 – 18:00
Czwartek – 9:00 – 17:00
Piątek – 9:00 – 17:00
Sobota – 10:00 – 14:00

email: [email protected]  
telefon: 22 656 71 89

Idź do uczelni