Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

O uczelni

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie (CHAT)

CHAT jest uczelnią publiczną powstałą w 1954 roku. Uczelnia posiada dwa wydziały: Wydział Teologiczny, w którym prowadzone są bezpłatne studia stacjonarne I i II stopnia na kierunku teologia oraz Wydział Nauk Społecznych, w którym realizowane są̨ bezpłatne studia stacjonarne I i II stopnia na kierunku pedagogika, jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe w atrakcyjnej cenie.

W uczelni działa Szkoła Doktorska Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, która jest jednostką organizacyjną Akademii zajmującą się kształceniem doktorantów. Kształcenie w Szkole Doktorskiej ChAT odbywa się w następujących dyscyplinach naukowych:

  • w zakresie nauk teologicznych w dyscyplinie nauki teologiczne;
  • w zakresie nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika.

czytaj więcej o uczelni

Kierunki studiów „pedagogika” (studia I i II stopnia) uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” (edycja 2018, 2019, 2020)Studia II stopnia wyróżnione zostały ponadto przyznaniem Certyfikatu Nadzwyczajnego – „Laur Innowacji” za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.  Wyróżnienie w 2018 roku otrzymały studia I stopnia na kierunku pedagogika. Studia II stopnia otrzymały ponadto w 2020 roku wyróżnienie nadzwyczajne “Lider Jakości Kształcenia“  W 2022 r. certyfikat uzyskały studia na kierunku „pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”. W XI edycji Programu „Uczelnia Liderów”  (2021) Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja PRC przyznały Wydziałowi Nauk Społecznych ChAT Certyfikat i Znak Jakości „Uczelnia Liderów”.

Uczelnia realizuje swoje zadania w oparciu o zasadę dialogu, wspólnych wartości wszystkich wyznań́ chrześcijańskich oraz kultur i tradycji; oferuje elastyczny, nowoczesny program zajęć, unikalną atmosferę, kameralny charakter, studia realizowane są w nowoczesnym i przyjaznym kompleksie akademickim zlokalizowanym przy ul. Broniewskiego 48 w Warszawie.

Wydziały

Wydział Nauk Społecznych

Rekrutacja

Galeria

JUŻ WKRÓTCE!

Kontakt

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
ul. Broniewskiego 48
01-771 Warszawa

Rektorat
telefon/fax: +48 22 831-95-97
telefon kom.: +48 506-002-360
e-mail: chat@chat.edu.pl

Dziekanat Wydziału Teologicznego
telefon/fax: +48 22 831-95-97
telefon kom.: +48 506-002-360
e-mail: teologia@chat.edu.pl

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych
telefon/fax: +48 22 831-95-97
telefon kom.: +48 506-002-321
email: pedagogika@chat.edu.pl