Akademik Student Depot

Student depot warszawa

Student Depot Warszawa

W akademiku Student Depot w Warszawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w doskonale skomunikowanej części miasta. Oferujemy 4 rodzaje wygodnie wyposażonych jednostek mieszkalnych (jednoosobowych, dwuosobowych i dla par). U nas media wliczone są w cenę czynszu, a ochrona pracuje całą dobę. Do dyspozycji mieszkańców jest strefa nauki, pralnie, strefa telewizyjna, patio. W akademiku możesz wziąć udział w popołudniowych aktywnościach takich jak: wspólne seanse filmowe, gra na Play Station 5 oraz w planszówki albo wieczory tematyczne.
Już teraz wynajmij swoje studio, które da Ci poczucie prywatności i komfortu, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata!

Matura już praktycznie za Tobą! Czas pomyśleć o studiach i jakimś wygodnym zakwaterowaniu, które da Ci  poczucie prywatności, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata! Jest tylko jedno takie miejsce –  prywatne akademiki o podwyższonym standardzie Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

 

Więcej informacji na stronie: www.studentdepot.pl. Zapraszam też do podglądania życia naszych mieszkańców na Instagramie student_depot_official

Idź do Akademika

Pokoje

W pokojach Student Depot w Warszawie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by wygodnie mieszkać i studiować w stolicy. Masz tu do dyspozycji: wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dla wyjątkowego komfortu. Comiesięczna opłata All-Inclusive za 185 PLN to: szybkie wi-fi, nielimitowane użycie mediów, strefa work&chill, ochrona 24/7.

JEDNOOSOBOWE STUDIO

Od 2 215 PLN/m-c

STUDIO TYPU DOUBLE – DLA PARY

Od 2 215 PLN/m-c

STUDIO TYPU TWIN

Od 1 045 PLN/os/m-c

 

Rekrutacja

Kontakt

Szczegółowy kontakt

Student Depot Warszawa