Akademik Student Depot

Student depot warszawa

Student Depot Warszawa Wilanowska i Warszawa Suwak

W akademikach Student Depot w Warszawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w doskonale skomunikowanej części miasta, na Mokotowie. Oferujemy wygodnie wyposażone mieszkania studenckie w opcji jednoosobowej i dwuosobowej. U nas media wliczone są w cenę czynszu, a ochrona pracuje całą dobę. Do dyspozycji mieszkańców jest strefa nauki, pralnie, strefa telewizyjna, patio. W nowym akademiku przy metrze Wilanowska jest także wspólna kuchnia i świetnie wyposażona siłownia. W akademikach możesz wziąć udział w popołudniowych aktywnościach takich jak: wspólne seanse filmowe, gra na Play Station 5 oraz w planszówki albo wieczory tematyczne.
Już teraz wynajmij swoje studio, które da Ci poczucie prywatności i komfortu, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata!

Matura już praktycznie za Tobą! Czas pomyśleć o studiach i jakimś wygodnym zakwaterowaniu, które da Ci  poczucie prywatności, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata! Jest tylko jedno takie miejsce –  prywatne akademiki o podwyższonym standardzie Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

 

Więcej informacji na stronie: www.studentdepot.pl. Zapraszam też do podglądania życia naszych mieszkańców na Instagramie student_depot_official

Idź do Akademika

Pokoje

W pokojach Student Depot w Warszawie Wilanowska i w Suwak znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by wygodnie mieszkać i studiować. Masz tu do dyspozycji: wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem.

Nie musisz się niczym martwić, ponieważ w opłatę za akademik wliczona jest, siłownia (przy Wilanowskiej), nielimitowane zużycie mediów, dostęp do strefy work&chill, ochrona 24/7 i pomoc technika. Szybkie Wi-Fi w pokojach i strefach wspólnych jest bezpłatne.

JEDNOOSOBOWE STUDIO

Od 2 550 PLN/m-c

STUDIO TYPU DOUBLE – DLA PARY

Od 2 680 PLN/m-c (za pokój)

STUDIO TYPU TWIN

Od 1 420 PLN/os/m-c

 

Rekrutacja

Kontakt

Szczegółowy kontakt

Student Depot Warszawa