Akademik Student Depot

Student depot warszawa

Student Depot to grupa prywatnych akademików o podwyższonym standardzie w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Akademiki Student Depot zagwarantują Ci wszystko czego potrzebujesz, żeby komfortowo mieszkać, studiować i spędzać czas wolny.

  • świetne lokalizacje – zawsze blisko uczelni i centrum miasta
  • szybki internet i wszystkie media w cenie
  • wysoki standard pokoi studenckich
  • bezpieczeństwo dzięki ochronie 24/7
  • dostęp do stref WORK&CHILL, gdzie można wspólnie studiować i spędzać czas wolny
  • wyjątkową, międzynarodową atmosferę kampusu studenckiego

Już teraz wynajmij jeden z wygodnych pokoi studenckich o wysokim standardzie, który da Ci poczucie prywatności i komfortu, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata!

Matura już praktycznie za Tobą! Czas pomyśleć o studiach i jakimś wygodnym zakwaterowaniu, które da Ci  poczucie prywatności, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata! Jest tylko jedno takie miejsce –  prywatne akademiki o podwyższonym standardzie Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

 

Więcej informacji na stronie: www.studentdepot.pl. Zapraszam też do podglądania życia naszych mieszkańców na Instagramie student_depot_official

Idź do Akademika

Pokoje

W pokojach Student Depot w Warszawie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by wygodnie mieszkać i studiować w stolicy. Masz tu do dyspozycji: wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dla wyjątkowego komfortu. Comiesięczna opłata All-Inclusive za 185 PLN to: szybkie wi-fi, nielimitowane użycie mediów, strefa work&chill, ochrona 24/7.

JEDNOOSOBOWE STUDIO

Od 1 860 PLN/m-c

STUDIO TYPU DOUBLE – DLA PARY

Od 2015 PLN/m-c

STUDIO TYPU TWIN

Od 1045 PLN/os/m-c

 

Rekrutacja

Kontakt

Szczegółowy kontakt

Student Depot Warszawa