Koleje Mazowieckie sp. z.o.o.

Koleje Mazowieckie – kolej na dobrą podróż

Przewozimy bezpiecznie, solidnie i na czas – misja Spółki, która stawia sobie za cel realizację niezawodnych, solidnych, bezawaryjnych i punktualnych przewozów, a także zachęcenie coraz większej liczby pasażerów do wyboru Kolei Mazowieckich, jako dogodnego i ekologicznego środka transportu.

Koleje Mazowieckie to przewoźnik przyjazny wszystkim podróżnym, a w szczególności uczniom i studentom, którym oferuje ulgę 51% (na podstawie legitymacji studenckiej) oraz ulgę 49% (na podstawie biletów odcinkowych miesięcznych imiennych lub miesięcznych strefowych imiennych KM). Koleje Mazowieckie uruchamiają średnio 740 pociągów na dobę, obsługując 15 linii o łącznej długości ponad 1 320 km. Mnogość połączeń kolejowych zapewnia, że dotarcie do Warszawy, w której mieści się wiele szkół wyższych, nie stanowi problemu nawet dla osób zamieszkujących miejscowości oddalone o ponad 100 km. Również dla studentów uczelni mieszczących się w Siedlcach i Dęblinie, dzięki połączeniom Kolei Mazowieckich, dojazd nie będzie sprawiać trudności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiona została aplikacja KM, co z pewnością zadowoli wielu uczniów/studentów. W aplikacji nabyć można bilety jednorazowe i okresowe. Posiada ona również funkcję automatycznego odnowienia biletu, odroczonej płatności oraz sugeruje najbardziej korzystną ofertę cenową. Przy kontroli biletu nie trzeba martwić się o brak zasięgu, bowiem aplikacja daje dostęp do biletów offline.

Aplikacja dostępna jest w sklepach App Store, Google Play oraz App Galery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie”.

Sprawdź ofertę

Drodzy Studenci,
właśnie rozpoczyna się kolejny etap Waszej podróży przez życie, w której chętnie będziemy Wam towarzyszyć. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu podróży. Szczególnie tych codziennych w drodze do pracy, szkoły, czy domu. Tych krótszych i nieco dłuższych. Miło nam będzie, jeżeli jako środek transportu na uczelnie wybierzecie właśnie Koleje Mazowieckie. Będziemy bardzo zadowoleni, jeżeli na weekendowe wypady z przyjaciółmi, po Mazowszu zechcecie wybrać pociągi Kolei Mazowieckich. Zapewniam, że jest to region atrakcyjny turystycznie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym bonusem są rabaty w wielu instytucjach kulturalnych, które są naszymi partnerami w ramach akcji “Koleją do Kultury”.

“Koleje Mazowieckie – Twoja kolej na… udaną podróż”.

Robert Stępień, Prezes Zarządu
spółki “Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

Warszawska Mapa Akademicka to innowacyjny projekt w skali kraju. Podobnym nowatorskim przedsięwzięciem było powstanie Kolei Mazowieckich, pierwszej w Polsce samorządowej spółki kolejowej. Obecnie jednego z najnowocześniejszych regionalnych przewoźników kolejowych, który zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem liczby podróżnych. W ciągu doby uruchamia średnio 800 pociągów, którymi podróżuje około 165 tys. osób. Od 15 lat jeździ po mazowieckich szlakach o długości blisko 1480 km.

Galeria zdjęć

KONTAKT:

Adres: Lubelska 26, 03-802 Warszawa

Telefon: 22 364 44 44