Uczelnia Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego

 

Marzysz o karierze lekarza, prawnika lub menedżera? Zależy Ci na rozwoju osobistym i realizowaniu swoich pasji? Zapraszamy na Uczelnię Łazarskiego. Już od 25 lat kształcimy specjalistów m.in. z zakresu prawa, ekonomii, stosunków międzynarodowych, a od 2017 r. również medycyny. Należymy do grona czołowych polskich niepublicznych uczelni przodujących w najważniejszych rankingach szkół wyższych m.in. „Perspektyw”, „Rzeczpospolitej”, „Dziennika Gazety Prawnej”. Nasz kampus znajduje się na warszawskim Mokotowie, blisko stacji metra. Na terenie uczelni posiadamy 240 miejsc parkingowych. Studenci mają do dyspozycji siłownię, strefy relaksu, stołówkę i kawiarnie.

 

Idź do Uczelni

Na Wydziale Medycznym nacisk kładziony jest przede wszystkim na indywidualizację procesu nauczania – zajęcia prowadzone są w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych i rozwiązań technologicznych. Studentom udostępniono nowoczesne Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych obejmujące m.in.: laboratoria, salę wykładową wyposażoną w multimedia i modele anatomiczne wysokiej wierności, salę anatomii prawidłowej i salę sekcyjną. Takie rozplanowanie i wyposażenie przestrzeni pozwala na realizację zajęć z anatomii i nauk podstawowych w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. W 2019 r. decyzją Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunek lekarski, prowadzony na Wydziale Medycznym Uczelni Łazarskiego, jako jeden z niewielu w Polsce uzyskał ocenę wyróżniającą w kryterium opieki nad studentami oraz wsparcia w procesie uczenia się i osiągania efektów kształcenia. Od października 2019 r. studenci mogą doskonalić umiejętności praktyczne w nowoczesnym Centrum Symulacji Medycznych. Profesjonalnie wyposażony szpitalny oddział ratunkowy, sala operacyjna i pozostałe sale specjalistyczne umożliwiają także rozwijanie kompetencji w zakresie pracy zespołowej. W 2021 r. oferta Wydziału Medycznego została poszerzona o kolejny kierunek – pielęgniarstwo.

Wydział Prawa po raz trzynasty zajął pierwsze miejsce w historii Rankingu Wydziałów Prawa, przygotowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Nowością na Wydziale jest oferta edukacyjna poszerzona o innowacyjne specjalności np. Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznyc na kierunku administracja, a także o kierunki w języku angielskim takie jak Law In Internatinal Relations and Business, których programy odpowiadają współczesnym wymaganiom rynku pracy.

Wydział Ekonomii i Zarządzania stawia przede wszystkim na praktykę i współpracę z biznesem. Współpracuje z prawie 100 uczelniami z całego świata. Studenci mają duży wybór praktyk oraz płatnych staży między innymi w międzynarodowych firmach. Ponadto na Uczelni można skorzystać z wielu bezpłatnych warsztatów wspierających wejście na rynek pracy. Wydział Ekonomii i Zarządzania jako jedyny w Polsce prowadzi anglojęzyczne studia w pełni walidowane przez prestiżowy Coventry University, po których absolwenci uzyskują dwa dyplomy – polski oraz brytyjski. Kształcenie na wydziale opiera się na case studies, grach strategicznych i analizie realnych przypadków. Dzięki temu studenci zdobywają jednocześnie wiedzę, umiejętności oraz kompetencje miękkie. Studenci w ramach nowatorskiego przedmiotu Przedsiębiorczość 3.0 uczą się, jak tworzyć i prowadzić startupy.

Zainteresowaniem cieszy się m.in. innowacyjna specjalność na kierunku Zarządzanie – Zarządzanie w branży gier video, której ukończenie zapewni studentom wiedzę i doświadczenia potrzebne do sprawnego poruszania się w branży gier wideo oraz umiejętności potrzebne do pełnienia szeregu ważnych funkcji w firmach gamingowych.

[warszawska-mapa-akademicka]

Kontakt

Uczelnia Łazarskiego

ul Świeradowska 43
02-662 Warszawa

Informacja telefoniczna +48 22 54 35 430

Biuro Rekrutacji – studia wyższe i kursy językowe

sektor F, pokój 63

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

email: [email protected]
telefon: (22) 54 35 555/501