WARSZAWSKA MAPA AKADEMICKA

COLLEGIUM. SZKOŁA SŁUŻB MEDYCZNYCH

COLLEGIUM. SZKOŁA SŁUŻB MEDYCZNYCH

Collegium to specjalistyczne szkoły policealne przygotowujące do pracy w służbach medycznych i społecznych już od 2002 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych tego typu placówek na terenie Warszawy. Dzięki wieloletniej działalności na rynku dopracowaliśmy metody nauczania do wysokiego, europejskiego poziomu. Gwarantujemy naszym absolwentom możliwość zdobycia konkretnych umiejętności, cenionych przez polskich i zagranicznych pracodawców. Uczymy etyki zawodu, samodyscypliny, pracy zespołowej i kreatywności. Modułowe programy nauczania i strategia szkoleń, które opierają się na uzyskaniu specjalizacji w danej dziedzinie, pozwalają naszym uczniom na zdobycie praktycznej wiedzy. Dzięki temu, osoby posiadające dyplom Collegium są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie i szybko znajdują zatrudnienie.

Nasi absolwenci to osoby cenione przez pracodawców. Otrzymują oferty współpracy z zagranicy, zabiegają o nich placówki medyczne i społeczne, czy też branży beauty.  Dyplom zawodowy, który otrzymują po ukończeniu edukacji, jest honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Potwierdzeniem skuteczności naszych metod nauczania są również wyniki egzaminów zawodowych. Ich zdawalność wynosi niemal 100%. Poza dobrymi wynikami kładziemy nacisk na naukę praktycznych umiejętności. Wysoki poziom nauczania zapewnia nasza wykwalifikowana kadra.

Ogromnym plusem jest również świetna lokalizacja samej placówki. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie szkoły – w Warszawie, Al.. Solidarności 74 A. Naszym słuchaczom zapewniamy materiały niezbędne do kształcenia. Na zajęcia uczęszcza zarówno młodzież, jak i ludzie dorośli, pracujący, posiadający rodziny. Kadra nauczycielska jest otwarta i nastawiona na podejście indywidualne, dlatego świetnie czują się u nas również te osoby, które miały dłuższą przerwę w nauce.

OFERTA EDUKACYJNA

KIERUNKI STACJONARNE

Asystentka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna

Opiekun medyczny

Ortoptystka

Podolog

Technik dentystyczny

Technik elektroradiolog

Technik farmaceutyczny

Technik masażysta

Technika ortopeda

Terapeuta zajęciowy

KIERUNKI ZAOCZNE

Asystent osoby niepełnosprawnej

Opiekun w domu pomocy społecznej

Opiekunka dziecięca

Opiekunka środowiskowa

Technik BHP

Technik sterylizacji medycznej

Technik usług kosmetycznych

REKRUTACJA

KONTAKT

Collegium. Szkoła Służb Medycznych
Al. Solidarności 74 A,
00-145 Warszawa

Tel.: 22 718 91 51

Tel.: 508 672 799

E-mail: sekretariat@collegium.com.pl