Studia podyplomowe w Collegium Civitas – zostań pracownikiem poszukiwanym przez pracodawców

Każdy, kto myśli o zmianie zajęcia, chce się wyróżnić wśród innych kandydatów i zrobić dobre wrażenie na potencjalnym nowym pracodawcy. W jaki sposób poprawić swoje notowania, podnieść kwalifikacje, zdobyć nowe kompetencje? Najlepiej zdecydować się na studia podyplomowe w Collegium Civitas, które ruszają już w październiku.

W ofercie na rok akademicki 2022/2023  znajdują się 23 programy studiów podyplomowych  z obszarów: PSYCHOLOGIA I COACHINGZARZĄDZANIE I MARKETING, NOWE MEDIA I DZIENNIKARSTWO, SOCJOLOGIA, KULTURA I SZTUKA oraz BEZPIECZEŃSTWO I ANALIZA INFORMACJI. Kandydaci mogą również aplikować na studia podyplomowe MBA oraz studia podyplomowe w języku angielskim. Każdy z programów uwzględnia aktualne trendy i zapotrzebowanie dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Studia podyplomowe w Collegium Civitas dają możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i podniesienia kwalifikacji zawodowych. To również niepowtarzalna szansa na poszerzenie  kompetencji interpersonalnych, nawiązanie relacji z przedstawicielami różnych branż, a także wspólne poszukiwanie rozwiązań biznesowych z rynku krajowego i międzynarodowego.

STAWIAMY NA PRAKTYKĘ

Uczelnia stawia na interdyscyplinarny wymiar programów, opracowanych we współpracy z cenionymi ekspertami. Zajęcia mają formę warsztatów, podczas których Słuchaczki i Słuchacze analizują praktyczne case’y, a  także wspólnie szukają rozwiązań, które mogą zastosować we własnej pracy zawodowej. Spotkania odbywają się zwykle w weekendy w formie dwudniowych zjazdów, zazwyczaj raz na dwa tygodnie. Collegium Civitas oferuje także kierunek realizowany online w poniedziałki i wtorki. Rok intensywnej nauki gwarantuje uzupełnienie wiedzy w interesującej dziedzinie oraz zdobycie umiejętności, które znacząco wpływają na bycie konkurencyjnym na rynku pracy.

W coraz bardziej nieprzewidywalnym świecie, którym wydaje się rządzić „efekt motyla”, najcenniejszym zasobem jest interdyscyplinarna wiedza. To ona pozwala ograniczyć liczbę niewiadomych przy podejmowaniu decyzji, również ekonomicznych. W taką właśnie wiedzę wyposaża swoich absolwentów Collegium Civitas. Uczymy patrzeć szerzej i dostrzegać więcej. Jeśli w swoim zawodowym życiu chcą Państwo mieć większy wpływ na rzeczywistość, zachęcam do poznania naszej oferty studiów podyplomowych.” – podkreśla rektor Collegium Civitas, prof. Stanisław Mocek.

UNIKATOWE KIERUNKI I STUDIA MBA

Oferta studiów podyplomowych Collegium Civitas, dostępna na stronie: https://civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe-po-polsku skierowana jest do osób indywidualnych, ale Uczelnia realizuje także dedykowane programy nauczania, przygotowane na potrzeby firm czy instytucji.

W propozycji na rok akademicki 2022/2023 znalazły się nowe, unikatowe kierunki, niedostępne na innych polskich uczelniach. Kierowany do blogerów, influencerów, czy też marketingowców Storytelling multimedialny, zawiera w swoim programie szereg technik i inspiracji, dotyczących  budowania marki, dobierania odpowiedniejstrategii komunikacyjnej czy działań  w Internecie. Zarządzanie bezpieczeństwem korporacyjnym to z kolei kierunek adresowany do osób, których zainteresowania lub wykonywany zawód są związane z bezpieczeństwem biznesowym i analizą informacji.Ciekawą propozycją jest również Przywództwo i innowacja w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem – konstrukcja studiów daje niepowtarzalną możliwość rozwinięcia kompetencji przywódczych i liderskich. Entuzjastów winiarstwa i turystyki enologicznej z pewnością zainteresuje Enoturystyka, która pozwoli zgłębić tajniki wiedzy o winie, przygotowuje do zawodu przewodnika po świecie win lub organizatora wyjazdów enoturystycznych.

Eksperci z Collegium Civitas przygotowali również ofertę studiów anglojęzycznych – Hybrid Teams Management in VUCA World with Implementation of IR 5.0 – jedynych studiów podyplomowych w Polsce, które pozwolą Słuchaczkom i Słuchaczom nie tylko poznać nowe narzędzia i techniki pracy z zespołami hybrydowymi (łączącymi inteligentne rozwiązania cyfrowe i komunikacyjne), ale także zrozumieć pozostałe aspekty zmiany cyfrowej i nowe formy budowania relacji międzyludzkich w społeczeństwie sieciowym.

W ofercie studiów podyplomowych MBA ciekawą propozycją jest Zarządzanie spółdzielniami przyszłości. Program obejmuje zagadnienia z ekonomii społecznej, zarządzania przedsiębiorstwem społecznym, cyfryzacji gospodarki oraz rozwoju lokalnego, dzięki czemu można pozyskać umiejętności z sektora animacji społeczności i lokalnego rozwoju. Studia uczą praktycznego projektowania modelu biznesowego, wdrażania zmian oraz przedstawiają sposoby pozyskiwania środków unijnych na ich finansowanie. Kierunek będzie idealnym wyborem dla działaczy i przedsiębiorców społecznych oraz samorządowych, a także liderów trzeciego sektora.

PROCES REKRUTACJI

Aktualna oferta studiów podyplomowych zamieszczona jest na stronie: Studia podyplomowe w Collegium Civitas, a formularz rekrutacyjny na: Rekrutacja online. Dodatkowe pytania prosimy kierować do Działu Rekrutacji Collegium Civitas
telefon: 503 442 487
e-mail: podyplomowe.rekrutacja@civitas.edu.pl