Nie czekaj z decyzją do jesieni – zacznij studia już w marcu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się na studia w październiku oraz dla osób, które po pierwszym semestrze chciałby zmienić kierunek. Nie musicie, odkładać swoich planów na jesień, w WSB w Warszawie trwa rekrutacja na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz na studia podyplomowe. Dodatkowo, zapisując teraz można skorzystać z promocji – zwalniającej z opłaty wpisowej i pozwalającej zaoszczędzić na czesnym nawet 600 złotych.


Poprzedni rok pokazał nam, że mimo wielu trudności na edukację zawsze znalazł się czas i miejsce. Bez względu na wprowadzone obostrzenia, uczelnie, choć w formie zdalnej, pracowały bez przerwy. A nie od dziś wiadomo, że otwartość na podnoszenie kompetencji i poszerzania własnych horyzontów to dobra lokata na przyszłość. Procentuje zarówno w te lepsze czasy, ale też pomaga przetrwać kryzys. Dlatego bez względu na to, czy należysz do grupy osób, które robią noworoczne postanowienia, czy też nie – zadbaj o swój rozwój i zapisz się na studia.

Studia rozpoczynające się od marca w Wyższej Szkole Bankowej to okazja znalezienia swojej ścieżki dla każdego, kto potrzebował pomyśleć trochę dłużej nad wyborem kierunku studiów. Studia to nie tylko wykłady, ale również życie studenckie i czas rozwijania swoich pasji np. w kołach naukowych. Studenci WSB mają również szansę zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego lub rozwoju kariery, dzięki wsparciu Biura Karier i Praktyk.

powiedział dr Krzysztof Kandefer, Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Jaki kierunek studiów wybrać?

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie w swojej ofercie ma studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Kandydaci na studia I i II stopnia mają do wyboru 25 specjalności prowadzonych w języku polskim i angielskim na 11 kierunkach oraz 22 programy studiów podyplomowych.
Zapoznaj się z listą kierunków i specjalności:

Rejestracja na studia odbywa się poprzez formularz na stronie, a dokumenty rekrutacyjne można dostarczyć bezpłatnie za pośrednictwem paczkomatów. Kandydaci mogą również dostarczyć je osobiście do Biura Rekrutacji WSB w Warszawie. W trosce o wspólne bezpieczeństwo w budynku uczelni zachowane są wszelkie normy sanitarne.
W związku z bieżącą sytuacją, zajęcia na WSB w Warszawie prowadzone są w trybie zdalnym. Gdy tylko warunki na to pozwolą wrócimy do sal wykładowych.