Rekrutacja na studia w WSB

Zapisz się na studia na WSB w Warszawie bez wychodzenia z domu

Już teraz trwa rekrutacja na studia w WSB w Warszawie. W stale rozwijającej się ofercie uczelni, przyszli studenci mają do wyboru szereg kierunków i specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Na studia można zapisać się online, wypełniając formularz na stronie uczelni.

Wyższa Szkoła Bankowa proponuje w nadchodzącym roku akademickim 10 kierunków studiów licencjackich, 2 inżynierskie, 6 magisterskich i aż 74 kierunki studiów podyplomowych.

Uczelnia wraz z partnerami biznesowymi danej branży, przygotowała nowe specjalności na kierunkach, aby wzmocnić praktyczny charakter studiów i ich przydatność w karierze zawodowej.

Naukę na studiach magisterskich mogą kontynuować absolwenci wszystkich uczelni z tytułem licencjata i inżyniera. Jednak, aby zapisać się na studia nie muszą jeszcze posiadać dyplomu ukończenia studiów I stopnia. Na WSB w Warszawie można zapisać się już teraz online,  dokumenty tj. dyplom czy świadectwo dojrzałości można dostarczyć w późniejszym terminie. 


Absolwenci, którzy ukończyli studia licencjackie lub magisterskie,  osoby które chcą uzyskać nowe kompetencje zawodowe i chcą dalej się kształcić, mogą skorzystać z oferty studiów podyplomowych.

Rekrutacja w WSB


Chcąc ułatwić zapisy kandydatom na studia i wypełnienie dokumentów, uczelnia uprościła proces rekrutacji. Od teraz nie ma konieczności wychodzenia z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy założyć Konto Kandydata i przejść przez cały proces rekrutacji online.  


Uczelnia do wczesnej rekrutacji zachęca dużymi promocjami. Zapisując się na studia wyższe do 29 kwietnia, kandydaci zyskują 600 zł zniżki w czesnym. Absolwenci Wyższych Szkół Bankowych mogą liczyć na jeszcze więcej, bo 1000 zł zniżki. Promocja obejmuje również zwolnienie z opłaty wpisowej. Na studiach podyplomowych natomiast, aktualna promocja przewiduje łącznie 1000 zł zniżki w czesnym i wpisowym dla kandydatów oraz 1200 zł dla absolwentów.

Kierunki studiów Wyższej Szkoły Bankowej oraz zasady rekrutacji możesz sprawdzić na: https://mapaakademicka.pl/mapa-home/wyzsza-szkola-bankowa/

Więcej informacji: https://www.wsb.pl/warszawa/aktualnosci/zapisz-sie-na-studia-bez-wychodzenia-z-domu-do-29-kwietnia-czesne-juz-od-280-zl-m-c-0