“Mistrzowie prezentacji” oraz “Sztuka argumentacji” – bezpłatne szkolenia online z Radosławem Czekanem

Wpadłeś na genialny pomysł, ale nie umiesz go pokazać światu? Dokonałeś przełomowego odkrycia, jednak nikt nie podziela Twojego entuzjazmu? Ta historia powtarza się każdego dnia. Najlepsze pomysły padają ofiarą braku siły przebicia swoich odkrywców. Jeśli więc chcesz w końcu przejść od słów do czynów, koniecznie opanuj umiejętności prezentacji, a także dyskusji i argumentacji. Zdolności przekazywania i obrony swoich racji są niezbędne, zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i promocji swoich idei w mediach społecznościowych.

Chcesz je rozwijać? Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na inspirujące spotkania z wykładowcą kierunku Public Speaker Radosławem Czekanem:

Mistrzowie prezentacji. Czego możemy się nauczyć od Steve’a Jobsa, mówców TEDx i słabych slajdów?
Środa, 4 listopada, godz. 18:00 

Przegląd technik, patentów, sztuczek, trików, myków, i innych sposobów, które wykorzystali najlepsi mówcy i mówczynie na
świecie. Teraz Ty będziesz mógł użyć ich w swoich prezentacjach, wystąpieniach, spotkaniach online lub offline. Większa świadomość tego, co w prezentacjach działa, a co nie, pozwoli Ci odmienić swoje pokazy i prezentacje. “Efekt WOW”? Ty również możesz go wywołać!


Sztuka argumentacji, czyli jak przygotować się do trudnych rozmów, ciężkich prezentacji i ostrej krytyki?
Wtorek, 10 listopada, godz. 18:00 

Nie przyjmujesz krytyki lub działa na Ciebie paraliżująco? Dajesz się ponieść emocjom i zamiast argumentować potrafisz się awanturować? W trakcie zajęć poznasz najważniejsze kroki przygotowania strategii argumentacyjnej, przełamywania barier i wychodzenia obronną ręką z trudnych pytań, krytyki czy “challenge’y”. Będziesz gotowy/a, żeby przekonywać, negocjować, bronić swojego pomysłu albo zdania oraz błyskawicznie ripostować. Dzięki tym umiejętnościom wyróżnisz się, przepchniesz więcej swoich pomysłów, a w trudnych rozmowach i ciężkich prezentacjach będziesz się czuł/a jak ryba w wodzie.

Zapisy:

https://bit.ly/2TKZxUR

O prowadzącym:

Radosław Czekan

Wykładowca kierunku Public Speaker na WSB, mówca TEDxWarsaw 2019, półfinalista Mistrzostw Świata w Debatowaniu, trener wystąpień publicznych, argumentacji i debatowania. Do tej pory z jego doświadczenia skorzystało ponad 5000 uczestników, w tym specjaliści i menedżerowie korporacji, urzędnicy wyższego szczebla, politycy oraz osoby indywidualne, a także Orlen, Citi, Roche, Grupa Żywiec, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, College of Europe w Natolinie, akademie liderskie Fundacji im. Lesława Pagi, Agile Warsaw, Kongres Kadry, mówcy warszawskich TEDx. Na jego autorskich zajęciach z debatowania dla dorosłych pojawiają się osoby z kilkunastu branż od IT, poprzez marketing, consulting, prawo, finanse aż po dziennikarstwo i kulturę.

Jeżeli chcesz zobaczyć go w akcji przed zajęciami, zaparz herbatę i obejrzyj jego wystąpienie na TEDxWarsaw2019 klikając TUTAJ.