#Matura2024 – bezpłatne powtórki online do matury z matematyki i języka polskiego.

Matury zbliżają się wielkimi krokami, dlatego zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu bezpłatnych powtórek online organizowanych przez Uczelnie WSB Merito i Uniwersytet Dolnośląski DSW. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, wspólnie z którymi nie tylko pomożemy Ci powtórzyć materiał do matury z matematyki i języka polskiego, ale również podzielimy się wskazówkami dotyczącymi prezentacji podczas egzaminu maturalnego oraz technikami minimalizowania stresu.[AK1] [AK2] 

Tematy powtórek:

  • Jak przygotować się do matury z języka polskiego, przewodnik po lekturach oraz co zrobić by zdać maturę ustną – powtórki poprowadzi Iza Kasperek – dyplomowana nauczycielka języka polskiego, certyfikowana egzaminatorka nowej matury.
  • Jak poradzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych – co może być pomocne podczas matury ustnej – spotkanie poprowadzi Agnieszka Nowakowska-Twardowska, ekspertka i wykładowczyni komunikacji, wystąpień publicznych i autoprezentacji na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa, specjalistka w zakresie budowania marki własnej.
  • Powtórka z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym – zajęcia poprowadzi  MiedzianyFsor, czyli Łukasz Czeremański, nauczyciel matematyki.

Pełną listę poruszanych zagadnień oraz harmonogram spotkań znajdziesz na stronie #matura2024 Maturalne powtórki