Studia na WSIiZ w Warszawie już od marca!

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia  w Warszawie zapewnia rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii, chemii ogólnej, chemii kosmetycznej, chemii żywności, dietetyki, inżynierii ochrony zdrowia i promocji.

WSIiZ w Warszawie oferuje nowoczesny i dostosowany do aktualnych wymogów rynku pracy program, studiów podyplomowych, I i II stopnia, opracowany z naciskiem na praktykę: zajęcia kierunkowe i warsztatowe, a także praktyki w specjalistycznych placówkach partnerskich.

Prowadzimy współpracę z wieloma firmami i organizacjami branżowymi, stwarzając studentom możliwość bezpośredniego poznania przyszłych pracodawców i zapoznania się z ich wymogami. 

W WSIiZ oferujemy studia stacjonarne lub niestacjonarne licencjackie i inżynierskie (I stopnia) na kierunkach: Kosmetologia, Dietetyka, Chemia ogólna, Chemia żywności, Chemia kosmetyczna, Inżynieria ochrony zdrowia i promocja

Studia magisterskie (II stopnia) na kierunkach: Dietetyka, Kosmetologia ( ścieżka kształcenia kosmetologia bioestetyczna, kosmetologia kliniczna, manager produktu kosmetycznego, podologia), Technologia kosmetyku.

Rekrutacja na semestr letni trwa!

Więcej informacji: https://wsiiz.pl/dla-kandydata/zasady-rekrutacji