Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula. Poznaj studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość

Chcesz podjąć studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość? To słuszna droga, bo w życiu warto podejmować racjonalne decyzje i konsekwentnie dążyć do celu. Wsparcie znajdziesz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Ich bogatą ofertę oraz wykładowców możesz poznać w trakcie Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach

25-30 lipca. Uczestnicy zyskają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji: 50% rabatu na pierwszy rok studiów. 

Dni Otwarte to tradycja w Uczelniach Vistula. Spotkania online cieszą się wielką popularnością, zwłaszcza, że formuła jest niezwykle wygodna. Możesz wziąć udział w dowolnych webinarach, gdziekolwiek jesteś, klikając w poniższy link:

http://www.vistula.edu.pl/dniotwarte

Mocne strony Uczelni Vistula

Podczas Dni Otwartych dowiesz się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy, oraz jakie korzyści zyskasz dzięki studiom w Uczelniach Vistula. Spotkasz się z naszymi wykładowcami i porozmawiasz o programach studiów, o warunkach rekrutacji, procesie aplikacji oraz możliwościach kariery. Poznasz zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • międzynarodowe akredytacje – CEEMAN, ACCA, PMI GAC, THE-ICE;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.

Dni Otwarte będą też okazją, aby poznać studia w trybie online. Uczelnie Vistula są liderem w nauczaniu przez Internet.

Przyjazna uczelnia

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie prostudenckie, gdzie najważniejszy jest student i jego potrzeby rozwoju. Programy studiów są tak zaprojektowane, aby uczyć tylko tego, co naprawdę będzie ci potrzebne w przyszłości.

W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Dzięki międzynarodowej atmosferze poszerzysz horyzonty, nauczycie się otwartości i elastyczności. Zidentyfikujesz predyspozycje, rozwiniesz talenty i zaprojektujesz plan na pewną zawodową przyszłość. Dyplom otworzy przed tobą globalne możliwości.

Lider rankingu Perspektywy 2022

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. Ten świetny wynik świadczy o tym, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i dobrze zarabiają.

Uczelnia ulokowała się też na 5. pozycji wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. W kategorii „Umiędzynarodowienie” zajęła 3. miejsce.

Doskonałe notowania mają też poszczególne kierunki studiów Uczelni Vistula. Stosunki międzynarodowe otrzymały najwyższe oceny w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne. Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 wysoko oceniła także Ekonomię, Informatykę, Filologię angielską oraz Finanse i rachunkowość z międzynarodową akredytacją ACCA.

Podwójny dyplom

Wysoki poziom edukacji w Uczelniach Vistula potwierdzają międzynarodowe akredytacje a także

intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami. Umowa z London South Bank University (LSBU) oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii daje studentom możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z Zarządzania oraz Informatyki. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje zaś z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. Jej studenci mogą zdobyć dyplom aż trzech instytucji.

Jeśli chcesz zaprojektować swoją dobrą przyszłość, sprawdź propozycję Uczelni Vistula i wybierz te webinary, które cię interesują.

Zaczynamy od 25 lipca!

Biorąc udział w Dniach Otwartych, zyskasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 50% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 

Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu:

http://www.vistula.edu.pl/dniotwarte