DZIEŃ OTWARTY PRAWA W AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO

W najbliższą sobotę, 02.07.2022 Akademia Leona Koźmińskiego organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia prawnicze. W wydarzeniu można wziąć udział stacjonarnie lub online i jest ono skierowane do wszystkich, którzy rozważają PRAWO w Koźmińskim.

Wczoraj (29.06.2022) Rzeczpospolita opublikowała wyniki rankingu wydziałów prawa, w którym Prawo w Koźmińskim zajęło #1 miejsce wśród uczelni niepublicznych. To kolejny rok z rzędu, w którym studia prawnicze w ALK zajmują najwyższą pozycję. Dlatego, jeśli rozważacie studiowanie prawa, to zdecydowanie w Akademii Leona Koźmińskiego. Żebyście jednak mogli dobrze poznać uczelnie, zapraszamy na dzień otwarty.


Dzień otwarty PRAWA w Koźmińskim to wydarzenie, którego nie możesz przeoczyć. Będzie znakomitą okazją do uzyskania unikalnych i jednocześnie niezwykle istotnych informacji, które nierzadko ułatwiają, a często wręcz decydują o wyborze studiów. Nie tylko poznasz wszystkie szczegóły dotyczące kierunku, ale również poczujesz atmosferę Koźmińskiego, poznasz ludzi, otoczenie, warunki studiowania oraz ofertę aktywności akademickich. To wszystko sprawdzisz podczas spotkań z Dziekanami, pracownikami dziekanatu i studentami, ale również uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez naszych fantastycznych wykładowców. Tak więc – nie może Cię z nami nie być! Dlaczego? Ponieważ nie powinno się podejmować istotnych decyzji dotyczących przyszłości bez wizyty, choćby wirtualnej, na uczelni.

W PROGRAMIE DNIA OTWARTEGO:

  • zaprezentujemy nowy program studiów prawniczych i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące studiów,
  • opowiemy o szerokich możliwościach kształcenia i rozwoju poprzez udział w ofercie poza programowej: projektach kół naukowych, wymianie międzynarodowej, programach stażowych i in.
  • pokażemy, jak prowadzimy zajęcia oraz przedstawimy naszych wykładowców:
    – wykład dr Joanny Buchalskiej z Katedry Prawa Cywilnego, pt. „Selfie – co zrobić, żeby sobie nie zaszkodzić?”
    – Warsztat Virtual Reality – „Oględziny miejsca zbrodni” – dr Mateusz Woiński z Katedry Prawa Karnego (z powodów technicznych – tylko dla osób, które będą na terenie uczelni).

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować. Link do rejestracji TUTAJ Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o studiach w Akademii Leona Koźmińskiego już 02 lipca w sobotę, w godz. 12:00 – 14.00. Do zobaczenia!