Zajęcia online z logistyki i SCM

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na bezpłatne zajęcia online z zakresu logistyki i łańcuchów dostaw, które poprowadzą przedstawiciele firm partnerskich wykładający na uczelni. Spotkanie odbywa się w ramach dnia otwartego studiów studiami magisterskich, podyplomowych oraz MBA z obszaru logistyki.

W ramach spotkania odbędą się dwie prelekcje na temat optymalizacji kosztów zakupowych dzięki transformacji cyfrowej oraz ekonomii współdzielenia w łańcuchach dostaw.

Pierwsze z nich to: „Jak transformacja cyfrowa może pomóc w optymalizacji kosztów w zakupach”, które poprowadzi Tomasz Gonsior z firmy OptiBuy.

Następnie: „Ekonomia współdzielenia jako trend szczególnie godny uwagi dla zarządzających nowoczesnymi łańcuchami dostaw”, który poprowadzi Tomasz Sączek z firmy IPP Pooling.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać z kierownikami studiów magisterskich, podyplomowych oraz MBA z obszaru logistyki, a także poznać opinie studentów programu magisterskiego zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw.

Kiedy: 2 września (czwartek)

Godz. 17.30-19:00

Szczegóły i zapisy TUTAJ: https://bit.ly/dzien_otwarty_logistyka_kozminski_09_21