Architektura wnętrz w PJATK

Interesuje Cię Architektura Wnętrz? 

Koniecznie przyjdź na Dzień Otwarty w PJATK!


Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3lKrvdygT

28 maja spotkasz się ze studentami, którzy szczegółowo opowiedzą Ci o studiach i pokażą kampus Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Garść informacji na początek:

  • Jeśli uwielbiasz projektować przestrzenie, tworzyć aranżacje wnętrz albo marzysz o skonstruowaniu własnego autorskiego mebla, to jest Twój kierunek!
  • Architektura Wnętrz w PJATK łączy wiedzę z obszaru sztuk plastycznych i architektonicznych z nowoczesnymi technologiami.
  • Możesz studiować w trybie dziennym lub zaocznym na jednej z trzech specjalizacji: projektowaniu wnętrz, projektowaniu wystawiennictwa lub projektowania mebli.
  • Poznasz zarówno zasady projektowania z wykorzystaniem nowoczesnych i zaawansowanych technologii, jak i projektowania na potrzeby rzemiosła, przy wykorzystaniu prostych technologii.
  • W programie znajdziesz również takie zajęcia jak rzeźba, rysunek czy malarstwo, dzięki którym rozwiniesz swój warsztat plastyczny.

Informacje na temat rekrutacji znajdziesz na naszej stronie: www.pja.edu.pl/rekrutacja-na-studia

Odwiedź nas i dowiedz się więcej!

Zapraszamy na Dzień Otwarty 28 maja w godzinach 11:00 do 16:00 do budynku A Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych przy ul. Koszykowej 86!