Targi Praktyk i Staży

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej inicjatywie Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia, która ma na celu przybliżenie realiów świata biznesu i kształcenia na uczelni.

Dla obopólnej korzyści naszych Studentów i Kandydatów, oraz współpracujących z WSIiZ firm i instytucji z otoczenia społeczno – gospodarczego, postanowiliśmy zorganizować

I Targi Praktyk i Staży.

Jest to prawdopodobnie pierwsze na terenie Mazowsza przedsięwzięcie o takim charakterze.

Data i miejsce Targów

Wydarzenie będzie miało miejsce w kampusie 2. WSIiZ, w Alejach Jerozolimskich nr 195 A,  21 października 2022 r., w godzinach 10.00- 15.00.

Formuła imprezy targowej pozwoli na bezpośredni kontakt osób, które poszukują możliwości odbycia obowiązkowych praktyk lub będą chciały  rozpocząć swoją karierę zawodową od stażu z instytucjami, które oferują taką możliwość, a w przyszłości z dużym prawdopodobieństwem zapewnią stanowiska pracy profesjonalistom legitymującym się dyplomem WSIiZ.

W celu poruszenia jak najszerszego spektrum tematów związanych z problematyką praktyk, ale też ogólnie poszukiwania pracy, podzieliliśmy wydarzenie na dwie zasadnicze aktywności:

  • warsztaty, podczas których nasi Prelegenci przekażą wiedzę o skutecznej komunikacji podczas rozmów z potencjalnym pracodawcą, oraz jak przygotować aplikację, aby zwiększyć szanse na otrzymanie pierwszej pracy lub stażu
  • networking w czterech wydzielonych, tematycznych strefach rozmów:
  • dla obszaru Chemii kosmetycznej i Technologii kosmetyku, dla obszaru Beauty (Kosmetologia) oraz Dietetyki. W tej części będzie okazja by zadać pytania i uzyskać informacje bezpośrednio od Przedstawicieli potencjalnych pracodawców.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych – zarówno studentów, jak i absolwentów, uczniów, opiekunów i nauczycieli z naszych partnerskich szkół ponadpodstawowych do odwiedzenia I Targów Praktyk i Staży.

Jak zawsze w WSIiZ gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny wydarzenia i przyjazną, swobodną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania zaproszenia Rekrora Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba.